Akademia
Mediów
Akademia Mediów
Organizatorami projektu są Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi oraz Instytut Rynku Kapitałowego - WSE Research S.A. Jego celem jest stworzenie trwałej instytucji kształcącej przyszłych dziennikarzy ekonomicznych, komentatorów, liderów opinii i współpracowników mediów gospodarczych. Akademia skierowana jest do młodych ludzi z wiedzą i doświadczeniem biznesowym, którzy chcą spróbować swoich sił w mediach ekonomicznych. Projekt składa się z cyklu weekendowych szkoleń (warsztatów, wykładów, case-ów i spotkań z wybitnymi ekspertami, menedżerami i dziennikarzami) oraz stażu w redakcji partnerskiej.
Stypendium
im. Lesława A. Pagi
Stypendium im. Lesława A. Pagi
Stypendium im. Lesława A. Pagi Program grantowy Stypendium im. Lesława A. Pagi jest skierowany do akademickich kół naukowych organizacji studenckich działających w obszarze rynku kapitałowego. Jego celem jest wspieranie projektów edukacyjnych i naukowo-badawczych w zakresie rynku kapitałowego, prowadzonych przez organizacje studenckie i akademickie koła naukowe uczelni wyższych w całym kraju.
Indeks
Start2Star
Indeks Start2Star
Indeks Start2Star to nowatorski program stypendialny, obejmujący cały, nawet pięcioletni okres studiów. Jego głównym celem jest zapewnienie wybranej grupie najzdolniejszych i najbardziej aktywnych społecznie maturzystów, pochodzących z niezamożnych rodzin, środków finansowych na odbycie studiów.
Akademia Liderów
Rynku Kapitałowego
Akademia Liderów Rynku Kapitałowego
Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to program zainicjowany w 2006 r. przez Fundację im. Lesława A. Pagi. Celem Akademii jest stworzenie trwałej społeczności i instytucji edukacyjnej, kształtującej przyszłe elity świata finansów w Polsce. Uczestnicy Akademii to prawdziwi pasjonaci rynku kapitałowego, wybitnie utalentowani studenci i absolwenci, charyzmatyczni liderzy, którzy potrafią sprawnie współpracować z grupą i aktywnie działają na rzecz innych. Dotychczas udział w Akademii wzięło 140 uczestników. Udział w Akademii mogą wziąć studenci trzeciego, czwartego i piątego roku studiów oraz absolwenci do 26. roku życia.
Nagroda
im. Lesława A. Pagi
Nagroda im. Lesława A. Pagi
Celem Nagrody jest promowanie wartości etycznych i profesjonalnych niezbędnych dla kształtowania ładu gospodarczego – wizji, odwagi i konsekwencji w jej realizacji oraz wysokiej fachowości.
Akademia Energii Akademia Energii
Akademia Energii to projekt edukacyjny skierowany do młodych ludzi – studentów i absolwentów uczelni wyższych do 26. roku życia.
Rada i Zarząd Fundacji
Rada Fundacji

Jerzy Buzek
Prezes Rady Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego

Jan Pomorski
Wiceprezes Rady Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi
Wykładowca Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Ewa Balcerowicz
Przewodnicząca Rady Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych

Zofia Bielecka

Of Counsel Kancelarii Prawnej Domański, Zakrzewski, Palinka

Henryka Bochniarz
Prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych

Krzysztof Bocian

Michał Chałaczkiewicz
Dyrektor Inwestycyjny, Montagu Private Equity LLP

Teresa Kamińska
Prezes Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczna sp. z o.o.

Jerzy Koźmiński
Prezes Zarządu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Wiesław Oleś
Partner Kancelarii Radców Prawnych Oleś Rodzynkiewicz

Paulina Paga


Wiesław Rozłucki
Członek Rady Nadzorczej MCI Management SA

Maria Rzepnikowska
Chairman, Deloitte

Ludwik Sobolewski

Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA

Jacek Socha

Wiceprezes Zarządu Pricewaterhouse Coopers

Iwona Sroka
Prezes Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA

Adam Tański
Członek Kapituły Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej


Zarząd Fundacji

Ewa Paga
Prezes Zarządu
Partner główny
Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi
Numer konta:
27 1160 2202 0000 0001 3385 3625
NIP 701-017-05-17
REGON 141752794
ul. Książęca 4 pokój 8030
00-498 Warszawa
Tel.: (22) 537 73 31
Faks: (22) 537 73 34
© 2007-2011 Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi

Projekt & cms: www.zstudio.pl